פוליגרף בבאר שבע

פוליגרף בבאר שבע

פוליגרף בבאר שבע – מגלים את האמת

פעמים רבות אנו שומעים בחדשות האשמות כלפי אישים וקבוצות. לקיחות שוחד, הטרדות מיניות ועדו עבירות שבהן לעיתים מדובר על מילה של אדם כנגד המילה של אדם אחר. כיצד ניתן להכריע במקרים כאלו? איך נוכל לדעת שאנו יודעים את האמת ויכולים לתת פסק דין הוגן ולהכריע בסוגיות סבוכות כאלו? בכדי לענות על שאלות כאלו ניתן להשתמש בשירותי פוליגרף בבאר שבע, בדרום או במקומות אחרים בארץ. בעזרת בדיקת פוליגרף  בבאר שבע, ובכל מקום, ניתן לדעת מי דובר אמת, על אלו שאלות הוא עונה נכון ומה הם הנתונים שעלינו להתחשב בהם כאשר מחליטים לתת פסק דין ולהכריע במשפט. השאלה שכולנו שואלים היא: באלו מקרים יכול הפוליגרף לעזור?

פוליגרף בבאר שבע – שימושים אפשריים

הדלפות במקום העבודה

למקומות עבודה ישנם סודות מקצועיים. בין אם מדובר על נוסחאות סודיות, הסכמים שרוצים לשמור בתוך החברה או נתוני שכר, ישנם פרטים שהחברה אינה מעוניינת שידלפו לציבור הרחב. אך מה עושים במידה וחלק מהפרטים הללו מתפרסמים? כעת יש לברר מי מבין העובדים אחראי להדלפה ומדוע עשה זאת. לאחר חקירה מאומצת ניתן להגיע לקבוצות או חשודים במעשה, אך כדי לברר לעומק מי עשה זאת ומתי ניתן להשתמש בבדיקות פוליגרף בבאר שבע. בעזרת הנתונים הללו נוכל לגלות את מקור ההדלפה ולחסלה בקלות ובמהירות.

חקירות

במקרים של אונס או הטרדה מינית, לעיתים לא קיימת הוכחה ממשית. מצבים אלו מצערים במיוחד משום שמדובר על המטריד הניצב כנגד המוטרד ואין ביכולתו להוכיח את החוויה הטראומטית שעבר. בכדי להשיג את המידע המפליל או המזכה וכך להכריע את הדין ניתן להשתמש בבדיקות פוליגרף כדי להשיג נתונים על האמת, האם האירוע בוצע וכיצד. במידה והמטריד מסרב לעבור בדיקה שכזו, הדבר יכול להיזקף לחובתו ולהצביע על אשמה אפשרית.

 

פוליגרף בבאר שבע – סינונים ביטחוניים

בעת קבלה למקומות עבודה כדוגמת: שירות הביטחון הכללי, המוסד ומשרד ראש הממשלה, רשאים גופים אלו להעביר את הנבחנים בדיקות פוליגרף כדי לבחון את אמינותם ולוודא עד כמה הם דוברי אמת ונאמנים למערכת. בבדיקת פוליגרף ניתן לבחון את רמת הסודיות אליה הם יוכלו להיות מחויבים, האנשים הקרובים אליהם ועד כמה ניתן לסמוך עליהם. על פי בדיקות הפוליגרף המבוצעות במבדקים אלו ניתן לסנן או להעדיף מועמדים שונים לגופי הביטחון השונים, מה שמקנה לבדיקות תוקף חשיבות וצורך בדיוק בכדי לתת את התוצאות הטובות ביותר. מועמד שלא יעמוד בהצלחה בבדיקות הפוליגרף יסונן מהתהליך ולא יוכל להמשיך במיונים.