תיקון מזגנים בבאר שבע

תיקון מזגנים בבאר שבע

תיקון מזגנים בבאר שבע – מידע על כל סוגי התקלות

כמו כל מכשיר חשמלי גם המזגנים נשחקים ומתבלים לאחר שעות עבודה רבות. תיקון מזגנים בבאר שבע זו עבודה של מקצוענים. רק טכנאי מוסמך ומנוסה ידע לאבחן את התקלות, לפתור אותן בהצלחה ולהשיב למזגן את כושר העבודה ואת יכולת הקירור. חשוב לזכור כי תיקון מקצועי של מזגנים מחייב ידע במערכות שונות כמו מערכת החשמל, מערכת הגז וידע מכאני. טיפול מקצועי ותחזוקה טובה של המזגן יאריכו את חיי המזגן, ישפרו את התפקוד שלו ויחסכו לכם כסף רב .

תיקון מזגנים בבאר שבע – כל סוגי התקלות תיקון מזגנים בבאר שבע

יש שלושה סוגים של תקלות במזגן שמצריכות או לא תיקון מזגנים בבאר שבע, תקלות מכאניות, תקלות תפעוליות, ותקלות מורכבות המחייבות הזמנה של טכנאי מזגנים מוסמך ומנוסה.

התקלות המכניות הנפוצות במזגנים הן תקלות במדחס או ביחידת הקירור הפנימית, קצר חשמלי כתוצאה מפעולת המזגן או נזילת מים מאחד החיבורים של חלקי המזגן. בכל התקלות האלו לא מומלץ לנסות לתקן לבד, אלא יש להזמין טכנאי מזגנים מקצועי. אם תנסו לתקן את התקלות המכניות לבד, אתם עלולים להחמיר את התקלה ולהסתכן בסכנת התחשמלות העלולה אף לגבות חיים. כאשר התקלות המכניות קורות במזגנים ישנים שכבר עבדו שנים רבות, כדאי לשקול את החלפת המזגן הישן במזגן חדש.

תקלות תפעוליות הן תקלות שאפשר לנסות לתקן לבד. בין התקלות הנפוצות, השלט אינו עובד, המים ביחידת הקירור מטפטפים, המזגן מוציא ריח לא נעים או שהוא אינו מקרר מספיק.

בחיפוש קצר במנועי החיפוש ברשת האינטרנט תמצאו הדרכות והנחיות איך תוכלו לנסות לפתור את התקלות לבד. אם לא הצלחתם, זה הזמן להזמין טכנאי מזגנים מומחה.

התקלות הנפוצות המחייבות הזמנת טכנאי מזגנים הן: המזגן אינו מקרר או מקרר רק שטח קטן, המים מטפטפים על רצפת החדר, היחידות החיצוניות או הפנימיות של המזגן מרעישות באופן מוגזם.

תיקון מזגנים בבאר שבע – יש תקלות שאפשר לתקן לבד

אם למזגן יש ריח לא נעים או שהוא אינו מקרר מספיק יש להוציא את המסנן, לשטוף אותו תחת זרם של מים פושרים, לייבש ולהחזיר למקום. ברוב המקרים התקלות ייפתרו.

כאשר יש נזילת מים קלה מהמזגן, יש לנשוף בחוזקה לתוך צינור הניקוז. אם יש סתימה בצינור, הנשיפה תפתח את הסתימה והמים יפסיקו לנזול.

אם הדלקתם את המזגן והוא אינו פועל כדאי לבדוק בארון החשמל האם ממסר הפחת נפל. אם זו לא התקלה, יש לבדוק את הכפתור המפעיל את המזגן, אם הוא מקולקל כדאי להחליף אותו בכפתור חדש. ואם עדיין לא איתרתם את התקלה נסו לבדוק האם הבטריות בשלט לא עובדות. לא מצאתם את התקלה, הזמינו טכנאי מזגנים מומחה.

אם המזגן אינו מקרר היטב בדקו את מידת הקור בתרמוסטט והאם המזגן מכוון לקירור. אם התקלה עדיין לא אותרה, נסו לנקות את הפילטרים. פילטרים סתומים משפיעים לרעה על  יכולת הקירור של המזגן.

אם המזגן קופא ועל התריסים מצטברים רסיסים של קרח, יש לכבות את המזגן עד שאחרון הרסיסים יימס. לאחר שכל רסיסי הקרח נמסו, הדליקו את המזגן למספר דקות, כבו אותו והדליקו שוב. באותה הזדמנות כדאי לבדוק גם את מצב הפילטרים. אם הם מלוכלכים יש לנקות אותם במהירות.

אם יש זריקת אוויר חלשה מהרגיל במזגן, כנראה שהפילטר סתום ומלוכלך. הוציאו את הפילטר ממקומו, שטפו אותו היטב תחת זרם מים ייבשו והחזירו למקום. פילטרים סתומים גורמים לתקלות רבות, כדי לתחזק היטב את המזגן כדאי לנקות את הפילטרים אחת לחודשיים.